19R

Aktualności

RZEKI

Rusza czytelnia książek fotograficznych we współpracy z Fotofestiwalem

Przestrzeń 19 Rzek wzbogaciła się o nowy regał, na którym znajdzie się kolekcja udostępniona przez Fotofestiwal, a także książki fotograficzne produkowane i współwydawane przez kolektyw 19R. Od teraz raz w tygodniu, we wtorki, będzie można nas odwiedzić, wypić kawę, czytać i przeglądać książki zgromadzone na regale.

Przestrzeń 19 Rzek wzbogaciła się o nowy regał, na którym znalazła się kolekcja udostępniona przez Fotofestiwal, a także książki fotograficzne produkowane i współwydawane przez kolektyw 19R. Od teraz raz w tygodniu, we wtorki, będzie można nas odwiedzić, wypić kawę, czytać i przeglądać książki zgromadzone na regale.

W ramach wydarzenia promującego otwarcie czytelni Bartosz Staszewski poprowadzi krótkie warsztaty introligatorskie, które wprowadzą Was w podstawy szycia i klejenia książek. W ramach warsztatu oprawicie niewykończone egzemplarze książki „Spacer po lesie” Bartłomieja Talagi. Koszt warsztatu (80zl) to jednocześnie koszt książki, którą zabierzecie do domu. Ilość miejsc na warsztaty jest ograniczona. Zapisy na nineteenrivers@gmail.com

Regalia to okazja żeby zapoznać się z naszą kolekcją książek, dowiedzieć się czym się zajmujemy w 19 Rzekach i co planujemy w najbliższym czasie. 

17:00 Mini warsztaty introligatorskie (zapisy na nineteenrivers@gmail.com)
19:00 Otwarcie czytelni z książkami fotograficznymi we współpracy z Fotofestiwalem oraz prezentacja kolektywu 19 Rzek
20:00 Dj set Eternal Shipping (Petrinela Smøl, Dj Cold Feet)